Doimiy komissiya a`zolari

Xalqdeputatlari tumanKengashining Mahalliy byudjetni shakllantirish va uni ijro etish, iqtisodiy islohotni amalga oshirish hamda tadbirkorlikni rivojlantirish masalalari doimiy komissiyasi

TARKIBI

Komissiya raisi

Jamoldinov Marufjon Tolibjonovich
1-Kuyultepa saylov okrugidan deputat, “Norin shrot, yem, sheluxa” birlashmasi mas’uliyati cheklangan jamiyati raisi

Komissiya a’zolari

1. Karimov  Qodirjon  Abduqaxxorovich

3-Furqat saylov okrugidan deputat, Furqat mahalla fuqarolar yig’ini raisi

2. Alqosimov Ilxomjon Toshpo’latovich

6-O’zbekiston saylov okrugidan deputat, Norin tumanidagi “Norin santexmontaj” mas’uliyati cheklangan jamiyati ish boshqaruvchisi

3. Sidiqov Saydalli Tajiqo’zievich

19-Qo’shchek saylov okrugidan deputat, Xalq ta’limi muassaslari faoliyatini metodik ta’minlash va tashkil etish Norin tuman bo’limi mudiri vazifasini vaqtincha bajaruvchi

4. To’xtaboev Xurmatilla SHomirza o’g’li

5-Katta Yaydoq saylov okrugidan deputat, Norin tumanidagi “Mirzashox” fermer xo’jalik  raxbari

Xalq deputatlari tuman Kengashining qonuniylik, xuquq-tartibot va fuqarolar xavfsizligini ta’minlash masalalari doimiy  komissiyasi

           TARKIBI

Komissiya raisi

 

Redjabov Maxammadikrom Abdullaevich

11-SHo’rariq saylov okrugidan deputat, Norin qurilish kasb-xunar kolleji direktori

Komissiya a’zolari

1. Umirzokov SHuxrat Maxmudovich

13-To’lqin saylov okrugidan deputat, tumandagi 19-umumta’lim maktabi direktori

2. Mirzaeva Xadisa Malikovna

15-Xo’jabod saylov okrugidan deputat, tumanidagi 27-maktab direktori

3. Nazarov Otabek Komiljonovich

10-Qozoqovul saylov okrugidan deputat, Norin tuman ko’p tarmoqli markaziy poliklinika mudiri

4. Kamolova Munisxon Mexmonovna

26-CHangitma saylov okrugidan deputat, tumandagi 39-umumta’lim maktabi direkori

Xalq deputatlari tuman Kengashining ijtimoiy-madaniy masalalarni rivojlantirish (yoshlar siyosati va sog’lom avlod) masalalari doimiy  komissiyasi

                                             TARKIBI

 Komissiya raisi

Muxitdinov  Xasanxon  Sultanovich

4-Katta o’lmas saylov okrugidan deputat, Norin tumanidagi 12-maktab direktori

Komissiya a’zolari

1. Temirov Muxtorjon Muydinjonovich

27-Qorateri saylov okrugidan deputat, Norin tuman tibbiyot birlashmasi onalik va bolalikni muxofaza kilish buyicha bosh vrach o’rinbosari

2. Sodiqova Nargiza Nabievna

30-Pastki CHo’ja saylov okrugidan deputat, Norin tumanidagi 44-maktabda ma’naviy – ma’rifiy ishlar bo’yicha direktor o’rinbosari

3. Botirova Dilfuza Tulkinovna

16-Polvonko’l saylov okrugidan deputat, Norin tuman tibbiyot birlashmasi ayollar maslaxatxonasi akusher-ginekolog

Xalq deputatlari tuman Kengashining sanoat, transport, qurilish, kommunal va aholiga xizmat ko’rsatish masalalari doimiy  komissiyasi

                                             TARKIBI

Komissiya raisi

 

Abdunabiev Farxod Abdug’anievich

Mudofaaga ko’maklashuvchi “Vatanparvar” tashkiloti Norin tuman kengashi raisi

Komissiya a’zolari

1. Karimov Iqboljon Raximovich

18-Suzoqovul saylov okrugidan deputat, Norin Telekommunikatsiyasi bog’lamasi boshlig’i

2. Botirov Obid Amanovich

9-Sirmoq saylov okrugidan deputat, Uchkurgon neft maxsulotlari bosh muxandisi

3. Qutfiddinov Xusanboy Abdumutalipovich

23-Kemaboshi saylov okrugidan deputat, Norin tumani pedagogika kolleji direktori

4. Yuldashev Faxriddin Muxtorovich

28-Uchtepa saylov okrugidan deputat, O’zbekiston XDP Markaziy Kengashi Aholi bandligi va ijtimoiy masalalari bo’limi Ijtimoiy masalalar monitoring sektor mudiri

Xalq deputatlari tuman Kengashining agrar, suv xo’jaligi va ekologiya masalalari doimiy  komissiyasi

                                             TARKIBI

Komissiya raisi

 

Qosimov Zohidjon Xoshimovich

12-Do’mar saylov okrugidan deputat, O`zLiDeP Norin tuman Kengashi raisining birinchi o’rinbosari, apparat raxbari 

Komissiya a’zolari

1. Yavminova Raxbarxon Nishonovna

24-Yangi Farg’ona saylov okrugidan deputat, tumandagi Yangier kasb-xunar kolleji direktori

2. Botirov Jamoldin SHarobiddinovich

 22-Toshqin saylov okrugidan deputat, Norin tumani Oq-oltin muqobil mashina traktor parki raisi

3. Komilov Mashrabboy Toxirovich

29-Yuqori CHo’ja saylov okrugidan deputat, Norin tumanidagi “Qobuljon Mushtariy” fermer xo’jaligi boshlig’i

4. Kenjaev Zuxriddin Abduraxmatovich 

7-Yashik saylov okrugidan deputat, Norin tumanidagi Katta O’lmas muqobil mashinalar parki raisi

 

Xalq deputatlari tuman Kengashining reglament va deputatlik odobi masalalari doimiy  komissiyasi

                                             TARKIBI

                        Komissiya raisi

Abdullaev Ulugbek Abduvalievich

21-Marg’izor saylov okrugidan deputat, Norin tumani Marg’izor qishloq fuqarolar yig’ini raisi

Komissiya a’zolari

1. Xajiboeva Saboxat Azimovna

20-To’da saylov okrugidan deputat, Norin tuman  xotin-qizlar qo’mitasi raisi

2. Bakirova Mavludaxon Otamirzaeva

8-Mirsultonchek saylov okrugidan deputat, O’zbekiston XDP Norin tumani Kengashi raisi o’rinbosari

3. Kamolova Nafisa Abdurashitovna

17-Boyovul saylov okrugidan deputat, tumanidagi 28-maktab direktori

4. Raxmonchaeva Aziza Tulashmirzaevna 

2-Bobur saylov okrugidan deputat, tumanidagi 3-maktab direktori

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ob-havo

Valyutalar kursi

  
© 2014, Namangan viloyat Norin tuman hokimligining rasmiy axborot portali. Sayt materiallaridan foydalanilganda www.norin.uz manbasi ko'rsatilishi shart.
Sayt Namangan viloyati hokimligining Kompyuterlashtirish markazi tomonidan ishlab chiqilgan.